Centrum Dermatologii Estetycznej w Olsztynie - Bożena Krakowian-Szumera

Bożena Krakowian-Szumera

Dyplom ukończenia Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach

Dyplom ukończenia
Śląskiej Akademii Medycznej
w Katowicach

Kim jesteśmy?

Nazywam się Bożena Krakowian-Szumera i jestem założycielką Centrum Dermatologii Estetycznej. Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Po studiach wyjechałam do Olsztyna i po odbyciu stażu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym rozpoczęłam pracę w Przychodni Skórno-Wenerologicznej przy ul. Kościuszki 37, gdzie pracowałam przez 20 lat. W tym czasie zdałam egzaminy specjalizacyjne I0 i II0. W momencie, gdy powstały Kasy Chorych utworzyłam własny NZOZ jako jedna z dwóch pierwszych tego rodzaju Poradni Dermatologicznych w Olsztynie i od 1999 roku pracuję na kontrakcie z Kasą Chorych a następnie z NFZ. W tym też czasie zaczęłam się interesować medycyną estetyczną. Pracując jeszcze w Poradni Skórno-Wenerologicznej zaczęłam pracę na laserze, stosując laser firmy Coherent, służący do depilacji owłosienia.

Obecnie współpracuję także z Wydziałem Biologii UWM, gdzie prowadzę wykłady z zakresu dermatologii i alergologii. Prowadzę także zajęcia z zakresu kosmetologii w Wyższej Szkole Edukacji Bankowej, na kierunku — kosmetologia.

Ukończyłam wiele kursów i szkoleń krajowych i zagranicznych z tego zakresu. Biorę udział w zjazdach i konferencjach. Dyplomy i certyfikaty można zobaczyć na stronie Certyfikaty.

Jestem członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej.

Interesuję się też medycyną niekonwencjonalną, między innymi homeopatią.

Jesteś 3681 gościem

Copyright © 2007-2008 by Centrum Dermatologii Estetycznej.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: danovius